Kuchnia djeco dla dziewczynki – by poczuła się jak mama!

Zasłyszałam ostatnio pewną historię od znajomego. Ma on kilkuletnią córeczkę. Pewnego razu mała podeszła do taty i zapytała się: „Tato zrobiłeś sobie herbatę?”. Tata odpowiedział: „Tak kochanie zrobiłem sobie herbatkę z cytrynką”. Dziewczynka zapytała jeszcze czy herbata jest dobra, na co tata odpowiedział twierdząco. Następne pytanie dziewczynki brzmiało: „Zrobiłeś sobie herbatę w kuchni mamy?”. Na co tata stwierdził, że kuchnia jest też jego, a nie tylko mamy. Dziewczynka jednak zaprzeczyła i dalej uparcie stwierdziła: „Nie, to jest kuchnia mamy!”

Ta krótka, nieco zabawna opowiastka pokazuje, że kobiety nadal spędzają o wiele więcej czasu w kuchni niż mężczyźni. Nie ma co się dziwić – to one mają rękę do pieczenia, gotowania itd. Bez nich mężczyźni jadali by na obiad jajecznicę.

Dlatego też kobiety przekazują swoją wiedzę swoim córkom. Jednak kilkuletnia dziewczynka nie będzie gotowała przy prawdziwym palniku, ponieważ dla dziecka jest to niebezpieczne. By jednak rozwijać w dziewczynkach fascynację kuchnią i gotowaniem można kupić im kuchnię zabawkową. Zabawki djeco są przyjazne środowisku i bezpieczne dla dzieci, dlatego na tą firmę padł mój wybór przy zakupie kuchni dla dziewczynek. W końcu skoro kuchnia jest mamy, to czy córeczka nie może mieć swojej kuchni? :P Na pewno kuchnia djeco będzie wspaniałą inspiracją do wielu zabaw dla dziewczynek. 
Share on Google Plus

About Unknown

    Blogger Comment
    Facebook Comment

0 komentarze:

Prześlij komentarz